20 zwrotów miłosnych by docenić partnera_kę

Hej.

Wierzę w to, że największe znaczenie mają małe dobre rzeczy, które robimy w ciągu dnia. To dotyczy też związków i Twojej komunikacji z mężem. SMS czy szybkie napisanie na FB to tak prosta, mało wymagająca i łatwa czynność, że aż grzech tego narzędzia nie wykorzystać.

Oczywiście, jeżeli chcesz niektóre teksty przedstawione tutaj, możesz powiedzieć mężowi też na żywo ;) Mamy moc, by za pomocą telefonu zainspirować, wesprzeć, docenić, wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Możemy je wykorzystać też do małego romansowania. Możemy to zrobić w każdym momencie dnia. A całą tę siłę mamy w zasięgu ręki.

Możesz nie mieć czasu, by zaplanować niesamowite randki, wymyślne kolacje, możesz nie mieć pieniędzy na różne prezenty, ale nie uwierzę, że nie znajdziesz 2 minut w ciągu całego swojego dnia, by nie napisać krótkiej wiadomości.

Para nad wodą

Wszystko zależy od tego, co napiszemy swojemu mężowi. Jeżeli jedyne co mu wysyłasz to pytania z serii co dziś na obiad albo listy zakupów, które ma zrobić, wracając z pracy, to nie dziw się później, że kontakt między wami przebiega głównie na zasadzie przekazywania sobie komunikatów.

Zamiast tego możesz od czasu do czasu wysłać mężowi wiadomość, która sprawi, że od razu poprawi mu się humor, a jedyne, o czym będzie myślał to moment, kiedy wróci do domu i Cię zobaczy.

Wyobraź sobie, że jesteś świeżo upieczoną żoną i ze względu na swoją pracę wstajesz wcześnie rano, szykujesz się po cichu, by nie obudzić męża i pędzisz do miejsca, w którym pracujesz. Wracasz do domu wykończona po całym dniu, a to jeszcze nie koniec, bo trzeba obiad ugotować, dom trochę ogarnąć i na koniec dnia zwyczajnie nie masz głowy do tego, by jeszcze zadbać o związek i wartościowy czas z mężem.

W takiej sytuacji obydwoje nie widzicie się całe dnie, po powrocie do domu jecie razem obiad, może obejrzycie odcinek serialu i jedyne, o czym myślcie później to by iść spać i odpocząć. A teraz pomyśl, że ta dziewczyna wśród nawału wiadomości, jakie dostaje w ciągu dnia, dostaje też jedną krótką wiadomość od męża, który pisze, że ją kocha, myśli o niej i że cokolwiek robi, da sobie z tym radę.

Ta jedna wiadomość sprawia, że ta dziewczyna ma energię, by działać dalej, ma poczucie, że jest kochana i że to wszystko, co robi, ma jakiś większy sens. I każdego dnia wracając z pracy do domu, była podekscytowana, że wraca do niego i nie może się doczekać, kiedy go znów zobaczy.

W weekendy, gdy jej mąż musiał czasem wyjechać w delegacji, ona odwdzięczała mu się za jego codzienne wiadomości i w zamian wysyłała mu kilka słów, by go wesprzeć, powiedzieć, że myśli o nim, wierzy w niego i czeka, aż do niej wróci. To budowało jego pewność siebie, rozświetlało mu dzień i upewniło, że ma do kogo wracać.

Jeżeli podobnie jak ta para często mijasz się z partnerem_ką, przez co nie macie zbyt dużo czasu dla siebie, wykorzystaj poniższe teksty na sms-y i wyślij mu jeden lub dwa od czasu do czasu.

Para siedząca na trawie

Chcę zaproponować Ci kilka pomysłów, by poflirtować trochę ze swoim mężem, wesprzeć go, docenić i przypomnieć mu, że go kochasz. Możesz to wykorzystać, gdy długo nie widujesz się z mężem, tęsknisz za nim i chcesz, by mimo to w waszym związku ciągle się coś działo. Niektóre z nich mają jedynie zagaić, niektóre są zaczepne czy sugestywne. Wybierz te, które najlepiej do Ciebie przemawiają.

Nastawienie swojego męża by pomyślał o Tobie w ciągu dnia, może być tak proste, jak wysłanie sms-a.

20 miłosnych wiadomości do wysłania partnerowi_ce:

 1. Mówiłam Ci już, że jestem z Ciebie bardzo dumna i cieszę się, że jesteśmy razem?
 2. Hej, właśnie słuchałam ->piosenki<- i przypomniało mi się jak . ->Tu wpisz piosenkę, z którą macie jakieś wspólne pozytywne wspomnienie<-.
 3. Cieszę się, że mogliśmy poprzednią noc spędzić razem. Zasypianie z Tobą zawsze napełnia mnie spokojem, a budzenie się rano przy Tobie daje mi dużo radości.
 4. Kocham Cię. Kocham to, jaki jesteś i kim się stajesz.
 5. Mam dla Ciebie niespodziankę, gdy wrócisz do domu (możesz tu dodać jakieś wytyczne co zrobić, by otrzymać niespodziankę ;) )
 6. Co powiesz na to, by “pójść spać” wcześniej dzisiaj?
 7. Siedzę sobie tutaj i myślę o tym, jak bardzo chciałabym Cię teraz pocałować.
 8. Wiesz, że jesteś największym przystojniakiem, jakiego spotkałam?
 9. Tęskni mi się dziś za Tobą. Nie mogę się doczekać, aż wrócisz z pracy i się przytulimy.
 10. Wyślij mu jakieś zdjęcie z czasu, gdy byliście razem, ale jeszcze nie byliście małżeństwem i napisz, co Ci się z tym kojarzy.
 11. Super dziś wyglądasz. Bardzo dobrze leży na Tobie ten sweter/koszula (napisz to, gdy jesteście w jednym pokoju podczas imprezy).
 12. Hej kochanie. Myślę, że jesteś sexy. Możemy wyjść dziś gdzieś razem?
 13. Gdy wrócisz do domu, chciałabym, byś mnie wymasował (i powitaj go, leżąc półnaga w łóżku).
 14. Uwielbiam Twoje perfumy. Chciałabym je teraz poczuć.
 15. Kupiłam sobie dziś nową „piżamkę”. Chciałabym, byś zobaczył, jak Ci się w niej podobam.
 16. Napisz 3 rzeczy, za które kochasz swojego męża. ->Przykładowo: „Kocham Cię za to jaki jesteś troskliwy, za to jaki jesteś zorganizowany i inteligentny.
 17. Znajdź i wyślij mu GIF-a, szukając jego ulubionego aktora, czy aktorki, który go rozbawi. ->Ja zwykle wysyłam coś z Jeffem Goldblumem.
 18. Nie poddawaj się. Nikt nie da sobie tak dobrze rady, jak Ty. Wierzę w Ciebie.
 19. Wiem, że mogę na Ciebie liczyć. Zawsze jesteś bardzo pomocny. Dziękuję, że mnie tak wspierasz.
 20. Pojechałabym za Tobą na koniec świata albo jeszcze dalej.

No i proszę bardzo :)

Te teksty powinny rozbudzić Twoją kreatywność do momentu, w którym będziesz rzucała takimi tekstami jak z rękawa. Weź je, wykorzystaj, zmieniaj, dodawaj swoje inwencje twórcze. Ogranicza Cię Twoja kreatywność (i onieśmielenie 😉 ). Zacznij od małych, niewinnych tekstów, by Twój mąż nie myślał, że to jakiś podstęp. Gdy go już przyzwyczaisz, daj się ponieść fantazji. Nie bądź nieśmiała i skryta. To przecież Twój mąż.


Ja Ci się podobają te pomysły na mały flirt z mężem? Piszesz czasem do swojego męża zaczepne wiadomości? Jeśli masz jakieś swoje pomysły, śmiało napisz je w komentarzu.

Dodaj komentarz